Produkt information
Til MC4 og MC4-Evo 2
4/6/10 mm2
Crimptang fra Stäubli, der passer til både MC4 og MC4 Evo2 stik, fra 4-10mm2.
PS! Produktet kan afvige fra videoen.
Læs mereKlippet er tilføjet som relevant information til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Indholdet i en produktvideo, testvideo eller anmeldelse kan afvige fra det produkt, der sælges. Dette kan gælde farver, specifikationer, versionsforskelle, regionale forskelle mv. Det er produktets navn, beskrivelse og billeder, du skal forholde dig til ved køb af varen.
OK
PS! Produktteksten er maskineoversat fra norsk.
Stäubli Crimptang - PV-CZM-61100
Effektiv og præcis crimpning til MC4 og MC4-Evo 2 stik. Stäubli PV-CZM-61100 leveres med positioneringsværktøj og krympeindsats til trådtværsnit på 4, 6 og 10 mm². Ideel til professionel installation af solcelleanlæg og elektriske forbindelser. Robust konstruktion sikrer lang levetid og pålidelig ydeevne.
Dele
Find nemt delene
Dette produkt har PartFinder
Partfinder er designet til at gøre det så nemt som muligt at finde den rigtige del til produktet ved hjælp af eksploderede billeder og/eller styklister.
Åbn PartFinder
c
Dele du savner? Klik her!