Produkt information
Med lys!
Licenseret
Digital 124
Limited Edition
Digital bilbanevogn i skala 1:24 kan bruges på Carrera digitale bilbaner. Carrera Ferrari 250 GTO 1963 -No 25- Limited Edition. Bilen kommer med flotte detaljer og er desuden licenseret af Ferrari. Modellen kommer også med funktionelle for- og baglygter foruden bremselys!
Anbefalet tilbehør
NYHED!
GRATIS FRAGT*
* Dette produkt kvalificerer til gratis forsendelse. Andre varer i samme ordre vil så også modtage gratis fragt.
Undtagelser er varer med deres egne specifikke forsendelseskriterier.
kr 1.295,-
0| 0,-
Uden din rabat kr 1.295,-
3|1|669
PS! Produktteksten er maskineoversat fra norsk.
Limited EditionCarrera præsenterer her en begrænset udgave af Ferrari 250 GTO 1963, en racerbil i skala 1:24, en af kun 999 producerede biler. Denne model er designet til at give en autentisk og spændende raceroplevelse på Carrera-banen, eller om du vil beholde den på hylden som et højdepunkt i din samling.
SpecifikationerSkala | 1:24 |
Type | Digital |
Lys | Ja |
Licenseret | Ja |
Limited Edition | Ja |
Dele
Find nemt delene
Dette produkt har PartFinder
Partfinder er designet til at gøre det så nemt som muligt at finde den rigtige del til produktet ved hjælp af eksploderede billeder og/eller styklister.
Åbn PartFinder
c
Dele du savner? Klik her!